Kolejna wygrana na realizację miesiąca -kuchnia listopada 2017

Listopadowa realizacja miesiąca łączy najmodniejsze trendy aranżacyjne z wysoką funkcjonalnością.

Realizacja ta utrzymana w modnej, jasnej kolorystyce ocieplonej elementami z litego dębu. Drewno dodaje wnętrzu ponadczasowej elegancji, klasy oraz naturalnego uroku. Jednocześnie jego zestawianie z bielą to jedno z najbardziej modnych i cieszących się uznaniem rozwiązań aranżacyjnych.

Oryginalne detale, które tworzą styl wnętrza

Staramy się aby nasze projekty wyróżniały się oryginalnymi detalami, które stanowią o ich niepowtarzalnym charakterze. Nie inaczej jest w przypadku najlepszej kuchni listopada. Jej wyróżnikiem jest designerski półwysep z drewnianymi elementami: stołem i półką. Tym samym półwyspem staje się prawdziwym centrum kuchennego życia, a zarazem efektowną ozdobą kuchni. Stół zapewnia bowiem wygodne miejsce do spożywania posiłków oraz przesiadywania z bliskimi. Natomiast podwieszana, drewniana obudowa z trójkątnymi półeczkami pozwala wyeksponować np. ulubione książki czy przechowywać butelki z winem. Taki element nie tylko wyróżnia kuchnię i dodaje jej modnego wyrazu, ale również harmonijnie spaja strefę kuchenną i dzienną.

Ekskluzywne i trwałe materiały

Postawiliśmy na trwałe i cenione materiały. Poza wspomnianym drewnem dębowym, w kuchni zastosowano fronty lakierowane na wysoki połysk oraz blat z konglomeratu kwarcowego. Biały lakier o lustrzanym wykończeniu dodaje kuchni elegancji oraz efektownie odbija światło. Dzięki rezygnacji z tradycyjnych, wystających uchwytów podkreślono nowoczesny styl mebli. Wygodne otwieranie i zamykanie frontów zapewniają systemy mechanicznego i elektrycznego wspomagania otwierania. O funkcjonalności kuchni stanowi również blat z konglomeratu. Ten materiał to trwałość i luksus kamienia, udoskonalony nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w jego produkcji. Tym samym powierzchnie robocze wykonane z konglomeratu są bardzo wytrzymałe (co jest niezbędne w przypadku blatu kuchennego), łatwe w pielęgnacji oraz estetyczne. Eleganckim tłem dla mebli jest ściana wykończona dębowym fornirem z kontynuacją usłojenia.

Nowoczesne AGD dla nowoczesnej kuchni

Kuchnia wyposażono w AGD do zabudowy z najnowszej linii marki Siemens, które współgra wizualnie z meblami. Tym samym udało się połączyć walory użytkowe sprzętów, które w przypadku AGD są kluczowe, z dopracowanym wyglądem całej realizacji. Również biały okap wyspowy harmonijnie wpisuje się w styl wnętrza.

żródło: https://kuchnieportal.pl/artykul/kuchnia-firmy-meble-janas-najlepsza-realizacja-listopada/