Meble Janas

ekskluzywne meble kuchenne na zamówienie

Gdy w 1998 roku otwieraliśmy naszą działalność, mieliśmy wyznaczony wyraźny cel. Pragnęliśmy tworzyć wyjątkowe kuchnie na wymiar. Chcieliśmy zaproponować ekskluzywną ofertę, indywidualnie dostosowaną do osobistych potrzeb i gustów. Naszym marzeniem było wówczas wypromowanie dobrej jakości ekskluzywnych drewnianych, jak i nowoczesnych mebli kuchennych w kraju i za granicą. Stawialiśmy na jakość, która szła w parze z wysoką funkcjonalnością. Cel zakładał projektowanie i tworzenie kuchni na wymiar, które dopasują się do każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza.

Kuchnie na zamówienie

Dziś możemy śmiało powiedzieć, że marzenie to zostało spełnione. W naszym zakładzie produkcyjnym w Cieszynie, między Odolanowem i Twardogórą, powstają kuchnie na zamówienie, które trafiają do Klientów z Polski oraz zza granicy. Rozbudowujemy także sieć salonów sprzedaży. Obecnie nasze ekskluzywne meble kuchenne można zamówić we Wrocławiu, Lesznie, Lubinie, a także w salonie fabrycznym w Cieszynie.

Ekskluzywne meble kuchenne

Przygotowujemy ekskluzywne kuchnie na zamówienie oraz inne elementy wyposażenia wnętrz na podstawie ustaleń z Klientem. Jako doświadczony producent mebli kuchennych chętnie wykorzystujemy w naszej pracy najnowsze trendy oraz interesujące rozwiązania techniczne. W ten sposób możemy zaproponować meble kuchenne ekskluzywne, estetyczne i użyteczne - nasze kuchnie na wymiar to propozycja, która spełni Twoje oczekiwania. Z pasją podejmujemy się projektów trudnych i skomplikowanych, a nasz doświadczony zespół sprostał już niejednemu wyzwaniu. Stawiamy na współpracę i profesjonalizm, kluczową rolę odgrywają dla nas gusta Klientów, którymi kierujemy przy naszej pracy. Nasze meble kuchenne na wymiar są tworzone z zamiłowaniem i sumiennością.

Meble kuchenne na wymiar

Z nami stworzysz nowoczesne kuchnie i łazienki niezależnie od tego, jakim dysponujesz metrażem. Dołożymy wszelkich starań, by połączyć piękno i wysoką estetykę z funkcjonalnością, dzięki czemu meble spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Punkty sprzedaży

Zakład produkcyjny - salon sprzedaży

ul. Wielkopolska 4
Cieszyn k/Odolanowa
63-435 Dobrzec

 

tel.: +48 62 739 33 11
projektant: +48 509 102 102
e-mail salon: salon@meblejanas.pl
e-mail wyceny: wyceny@meblejanas.pl

Godziny otwarcia
Pon.-Pt. 6.00-15.00
Sob. 8.00-12.00

 

ul. Wielkopolska 4
Cieszyn k/Odolanowa
63-435 Dobrzec

 

tel.: +48 62 739 33 11
projektant: +48 509 102 102
e-mail salon: salon@meblejanas.pl
e-mail wyceny: wyceny@meblejanas.pl

Godziny otwarcia
Pon.-Pt. 6.00-15.00
Sob. 8.00-12.00