• Filtr
  • Wszystkie
  • Wydarzenia
  • Promocje

Czy warto inwestować w spersonalizowaną kuchnię?

Kuchnia jest jednym z tych pomieszczeń w domu, w których spędza się niesamowicie dużą ilość czasu. Zależnie od wielkości rodziny, można w kuchni spędzić od czterech do pięciu godzin! Jest to czas poświęcony na sprzątanie, gotowanie…
Więcej

Aluminium, stal oraz drewno, czyli kuchnia w nowoczesnym stylu industrialnym

Styl industrialny, lub inaczej styl loftowy jest to nurt w aranżacji wnętrz, który powstał w Ameryce zaraz po wojnie, w momencie zamknięcia sporej ilości fabryk oraz magazynów. Jego główną cechą jest fabryczny, surowy wygląd - nieozdobione…
Więcej

5 stref w kuchni

Podział na kuchenne strefy robocze jest dobrym rozwiązaniem, dzięki któremu pomieszczenie zyska na użyteczności. Nie bez powodu tą zasadą kierują się projektanci, wykonujący kuchnie na zamówienie.
Więcej

Funkcjonalne systemy kuchenne

Ugotowanie nawet najprostszej potrawy wymaga wykonania przynajmniej kilku czynności w kuchni. Trzeba otworzyć szafkę, lodówkę, wyjąć sztućce.
Więcej

Praktyczne wskazówki dotyczące urządzania kuchni

Nie bez powodu to pomieszczenie bywa nazywane sercem domu. Przy jego projektowaniu, warto kierować się kilkoma zasadami.
Więcej

Nowoczesna kuchnia w stylu skandynawskim

Styl skandynawski posiada szerokie grono zwolenników. W tak zaaranżowanych wnętrzach nie znajdzie się przytłaczającej dekoracyjności czy dużej ilości ozdób. Spodoba się to w szczególności tym, którzy cenią w pomieszczeniach prostotę i minimalizm.
Więcej